Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

افزایش اثر بخشی سازمان از طریق تعامل با مشتری بخش اول

February 12 2020 , Written by simin lili

 

رضایت مشتری، صرفا نقطه ورود برای دستیابی به یک رابطه عمیق تر است که مبتنی بر مشارکت با مشتری می باشد.

هدف رضایت مشتریان: در حقیقت تفاوت شما و رقبای خود ممکن است در رتبه بندی و ایجاد رضایت مشتری باشد. آنچه که باعث جدا شدن شما از  رقابتان می شود و رشد کسب و کارتان را تضمین می کند، این است که نیاز های مشتریان خود را تا رضایت کامل آنها برآورده سازید. مشتری راضی ارزشمندترین دارایی هر سازمان است. مشارکت مشتریان رشد پایدار و سودآور کسب و کار را برای شما تضمین می کنند. آنها کسانی هستند که به فروش مجدد محصولات شما کمک میکنند و احتمالا آنها را به دیگران توصیه می کنند. بنابراین، هدف شما نه تنها تولید، بلکه جلب رضایت مشتریان وفادار و ثابت است. بنابراین امروزه، بهره برداری از مشارکت های مشتری مهمترین منبع رقابتی سالم است؛ چه از تبلیغات، چه محصول تولید شده توسط کاربر، پرسش های متداول خدمات مشتری، مجموعه هایی که مصرف کنندگان می توانند با یکدیگر همکاری کنند یا به توسعه محصول کمک کنند.

معرفی تعامل با مشتری

"کلید پیشرو بودن در ایجاد اعتماد مشتری به شما، شرکت شما و محصولات و خدمات آن است."

این مقاله بررسی تعامل مشتریان با یکدیگر، با یک شرکت یا نام تجاری اشاره دارد. ابتکار عمل برای مشارکت می تواند به صورت مصرف کننده یا شرکت باشد. مشارکت مشتری، اتصال عاطفی یا دلبستگی است که مشتری در طول تعاملات مکرر و مداوم در حال توسعه است.

تعامل با مشتری از طریق رضایت، وفاداری، نفوذ و هیجان در مورد برند یا خدمات شما ایجاد میشود. سازمان هایی که مشتریان را به نقطه ای منتقل می کنند، این کار را با ایجاد فرصت هایی برای ارتباطات عاطفی از طریق تجربیات مداوم و مثبت انجام می دهند. هنگامی که مشتریان با یک سازمان مشغول به کار هستند، به لحاظ احساسی مرتبط، در مورد محصولات و خدمات خود و همچنین با هدف و جهت سازمان تعامل بر قرار میکنند. با دسترسی بیشتر به اطلاعات، حساسیت بیشتر به قیمت و حساسیت کمتر به تبلیغات، مشتریان در جهت وفادار بود به برند و خدمات شما تلاش بیشتر خواهند کرد. کلید دستیابی و حفظ مشتریان برای مشارکت در یک گفتگوی دوجانبه با آنها که باعث ایجاد یک رابطه متقابل خواهد شد:

ایجاد یک ارتباط عاطفی عمیق با نام تجاری
مشتریان متعهد دارای وفاداری در مورد یک نام تجاری که از وابستگی به برند بالا و اشتیاق زیاد است.

سطح بالایی از مشارکت فعال
مشتریان متعهد فقط به یک نام تجاری قوی فکر نمی کنند، بلکه بر این احساسات عمل می کنند. این افراد به طور منظم از راه های ارتباطی با شما مثل وبسایت فروشگاه یا هر چیز دیگه ای بازدید میکنند، درباره نام تجاری با خانواده، دوستان و همکاران خود صحبت کنند، بازخوردی را که محصولات و خدمات را بهتر می کنند، افراد دیگر خرید میکنند یا ا استفاده از محصولات و دریافت خدمات ارائه می شود.

یک رابطه طولانی مدت
مشتریان درگیر تعامل با برند های مورد علاقه خود هستند و هر تاییدیه از طرف مشتری، وابستگی آنها به نام تجاری تقویت می شود، و به این ترتیب احتمال بیشتری برای بازگشت، بازپرداخت یا گسترش قرارداد دارند.

اصول تعامل مشتری
جذب مشتریان خود با درک اینکه شما به چه نحوی به مشتریان خدمت می کنید شروع می شود. این بدون در نظر گرفتن نوع خدمات و نوع کار مشتریان شما می باشند. این مورد در این مقاله به وضوح روشن است.

 

Share this post
Repost0
To be informed of the latest articles, subscribe:
Comment on this post